Ketogenní dieta


Ketogenní dieta je to nejlepší, co můžete chtít, když potřebujete shodit kila tuků. Díky tomu, že přijímáte hodně bílkovin, což je stavební hmota svalů, tak se nestane, jako při ostatních dietách, že by si tělo bralo energii ze svalů. To je to poslední, co chcete, když cvičíte, abyste poté zjistili, že jste zhubli spíše svaly než tuky. O tohle se postaráme my, protože vám zajistíme tu správnou výživu a výživa je při hubnutí to nejdůležitější. Spousta lidí neví, co kolik a kdy má jíst.

zdraví

Proto je pro vás nejlepší, když zredukujete nejvíce tuků tak, e budete dodržovat tento náš přísný plán, který je sestavený odborníky, aby to všechno opravdu fungovalo. Je ale nezbytné, abyste to dodrželi opravdu do detailu a hlavně došli až do konce, protože pokud byste to utnuli a pak další jedli, co jste chtěli, tak nastane jojo efekt, a to jistě nechcete. My se ale umíme vyhnout jojo efektu tak, že postupně přejdeme z programu na normální stravu. Vy si vyberete program, který vám bude vyhovovat.  Je to podle toho, kolik kilo máte nadváhu a kolik potřebujete zhubnout. Čím více budete chtít zhubnout, čím to bude všechno delší.

metr s váhou

Pro sportovce
Pokud jste sportovec a potřebujete shodit tuky do závodů nebo tak podobně a nechcete za žádnou cenu přijít o svalovou hmotu, jak tomu je opravdu často při nejrůznějších dietách, tak byste to měli udělat opravdu rychle a vybrat si všechno co nejrychleji. Určitě se podívejte na všechny recenze od našich věrných zákazníků a uvidíte sami, že to opravdu funguje a spousta z nich si přišlo na své i potom, co měli nejrůznější zkušenosti s diety a jejich tělo bylo značně ze všech těch extrémních režimů rozhození. Tihle je zkrátka sázka na jistotu. Hodí se to pro všechny. Pro sportovce, pro ležáky, pro seniory, pro dospělé, pro mladé, pro lidi ve středním věku. Tohle je to nejlepší, co můžete udělat, to nám věřte.